Σκουλαρίκια καρφωτά ασημένια με Δίχρωμες πέτρες ζιργκόν
28,00 €
Ασημένια Σκουλαρίκια με δίχρωμες πέτρες ζιργκόν.
1 in stock
Description
Σκουλαρίκια φτιαγμένα από Ασήμι 925 επιχρυσωμένα.
Έχουν δεμένες δυο πέτρες ζιργκόν σε λευκό και πράσινο χρώμα.
Η λάμψη που δίνουν οι πέτρες είναι αυτό που θα σας κάνει να αγαπήσετε το κόσμημα και να μην μπορείτε να το αποχωριστείτε.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρφί, Μονόπετρο |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 0.70cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.90cm |





