Σκουλαρίκια Ασημένια Καρφί Αστέρι επιχρυσωμένα
13,00 €
Σκουλαρίκια ασημένια σε σχήμα Αστέρι .
1 in stock
Description
Σκουλαρίκια επιχρυσωμένα και κατασκευασμένα από Ασήμι 925 σε σχήμα Αστέρι.
Είναι ζωγραφισμένα με διάφορα χρώαμτα που το κάνουν διαφορετικό.
Ιδανικό κόσμημα για όλους τους τύπους γυναικών.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Αστέρι, Καρφί |
| Πέτρα | Σμάλτο |
| Χρώμα Πέτρας | Διάφορα Χρώματα |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 0.60cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.60cm |
You may also like…
-
- Sale!
- Silver
Αλυσίδα Γυναικεία από Ασήμι 925
- Original price was: 40,00 €.36,00 €Current price is: 36,00 €.
- Select options








