Παιδική παραμάνα από Χρυσό Κ9 με πέταλο και σταυρουδάκι
76,00 €
Παιδική Παραμάνα από Κίτρινο Χρυσό Κ9.
1 in stock
Description
Μία όμορφη παραμάνα κατασκευασμένη από Κίτρινο Χρυσό Κ9.
Έχει κρεμασμένο ένα πέταλο που πάνω του έχει ζωγραφισμένο ένα μάτι.
Οι περασμένες πέτρες μαζί με το σταυρουδάκι του δίνουν μια ιδιαίτερη ομορφιά.
Ιδανική πρόταση δώρου για ένα νεογέννητο μωράκι.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Παραμάνα |
| Πέτρα | Σμάλτο, Συνθετική |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Ροζ |
| Μέταλλο | Χρυσός Κ9 |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 2.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2.50cm |
| Βάρος | 1.10gr |


