Κολιέ Ασημένιο σε σχήμα Καρδιά και πέτρες ζιργκόν
28,00 €
Κολιέ Ασημένιο με Καρδιά και πέτρες Ζιργκόν.
1 in stock
Description
Ένα εντυπωσιακό κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Είναι διακοσμημένο με λευκά μικρά και διακριτικά ζιργκόν που του δίνουν λάμψη.
Ο καλύτερος τρόπος για να δείξετε την αγάπη σας με ένα δώρο.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.70cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.80cm |



