Ασημένιο Κολιέ με Μάτι
26,00 €
Κολιέ από Ασήμι 925 με Μάτι.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένο.
Το κομψό Μάτι από Φίλντεσι σε οβάλ σχήμα κάνουν το κόσμημα διακριτικό.
Ιδανικό δώρο σε κάποιο αγαπημένο σας πρόσωπο ή για τον εαυτό σας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μάτι |
| Πέτρα | Φίλντεσι |
| Χρώμα Πέτρας | Γαλάζιο, Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |






