Ασημένιο κολιέ Μαμά με πέτρες ζιργκόν
34,00 €
Ασημένιο κολιέ Μαμά.
1 in stock
Description
Ένα μοναδικό κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Η λέξη Μαμά είναι διακοσμημένη με αστραφτερά λευκά ζιργκόν.
Ένα κόσμημα που αποδεικνύει την ατελείωτη αγάπη που έχετε για την μαμά σας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μαμά |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 42cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.60cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2.50cm |






