Κρουαζέ Δαχτυλίδι από Ασήμι 925 με πέτρες Ζιργκόν σε σχήμα σταγόνας
26,00 €
Κρουαζέ δαχτυλίδι με δυο Ζιργκόν από Ασήμι 925.
Description
Δαχτυλίδι κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιχρυσωμένο.
Η λευκή και πράσινη πέτρα ζιργκόν σε σχήμα σταγόνας που το στολίζουν δίνουν την λάμψη που θέλετε.
Φορώντας το θα αλλάξει η διάθεσή σας στην καθημερινότητα σας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Κρουαζέ, Σταγόνα |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 0.60cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.40cm |
You may also like…
-
- Silver, Silver rings
Δαχτυλίδι κρουαζέ από Ασήμι 925 με σχέδιο Καρδιά και πέτρες Ζιργκόν
- 26,00 €
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






