Sale!
Κολιέ Ριβιέρα από Ασήμι 925 και πέτρες Ζιργκόν
Original price was: 160,00 €.144,00 €Current price is: 144,00 €.
Κολιέ Ριβιέρα από Ασήμι 925.
1 in stock
Description
Κολιέ Ριβιέρα κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένο.
Τα λευκά ζιργκόν που έχει θα σας δώσουν την λάμψη που θέλετε.
Ιδανικό δώρο για τους αγαπημένους σας ή για τον εαυτό σας..
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Ριβιέρα |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 43cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.40cm |



