Κολιέ με Κύκλο και πέτρες Ζιργκόν από Ασήμι 925
34,00 €
Κολιέ με κύκλο από Ασήμι 925.
1 in stock
Description
Κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιπαλτινωμένο.
Ο κύκλος που έχει είναι διακοσμημένος με πέτρες ζιργκόν για να ξεχωρίζετε σε κάθε σας εμφάνιση.
Ιδανικό κόσμημα που συμπληρώνει την γυναικεία εμφάνιση.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Γεωμετρικό σχέδιο, Κύκλος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |
You may also like…
-
- Silver, Silver rings
Δαχτυλίδι μισόβερο από Ασήμι 925 και πέτρες Ζιργκόν
- 20,00 €
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-
- Silver, Silver rings
Ασημένιο γυναικείο βεράκι κλασικό
- 16,00 €
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












