Κολιέ με Καρδιά από Ασήμι 925 και μαργαριτάρι
22,00 €
Κολιέ ασημένιο με καρδιά και μαργαριτάρι.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ σε σχήμα Καρδιάς κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Ιδιαίτερο σχέδιο διακοσμημένο στο κέντρο του με λευκό μαργαριτάρι.
Η καρδιά συμβολίζει την αγάπη για το πρόσωπο που θέλετε να το χαρίσετε.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά, Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |








