Γυναικείο Ασημένιο Κολιέ με Σταυρό και πέτρες ζιργκόν
18,00 €
Κολιέ με Σταυρό από Ασήμι 925 και πέτρες ζιργκόν.
2 in stock
Description
‘Ενα διαχρονικό κολιέ με Σταυρό φτιαγμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Είναι διακοσμημένο με διακριτικές λευκές πέτρες ζιργκόν.
Κλασικό κόσμημα για κάθε στύλ γυναίκας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Σταυρός |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Υλικού | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 41cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 2.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.80cm |
You may also like…
-
- Sale!
- Silver, Silver Pendants
Κολιέ Αλυσίδα με Σταυρό από Ασήμι 925
- Original price was: 25,00 €.22,50 €Current price is: 22,50 €.
- Select options
-
- Sale!
- Silver, Silver earrings
Κρίκοι Ασημένιοι με κρεμαστό Σταυρό
- Original price was: 21,00 €.18,50 €Current price is: 18,50 €.
- Select options










