Γυναικείο ασημένιο Κολιέ με λευκά Μαργαριτάρια
30,00 €
Κολιέ από Ασήμι 925 με Μαργαριτάρι.
1 in stock
Description
Διαχρονικό κολιέ κατασκευασμένo από Ασήμι 925 επιχρυσωμένο.
Έχει δεμένα μαργαριτάρια γλυκού νερού σε λευκού τόνους.
Ιδανικό μέγεθος για να φοριέται από το πρωί ως το βράδυ.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.50cm |






