Γυναικεία Κρεμαστά Σκουλαρίκια από Ασήμι 925 με Μαργαριτάρια
10,00 €
Ασημένια Σκουλαρίκια με Μαργαριτάρια
1 in stock
Description
Διαχρονικά Σκουλαρίκια κατασκευασμένα από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένα.
Είναι διακοσμημένα με κρεμαστά μαργαριτάρια σε λευκούς τόνους.
Ένα κόσμημα εύκολο να συνδυαστεί όλες τις ώρες της ημέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Γάντζος, Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 1.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.50cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.70cm |


