Ασημένιο Κολιέ με Σταυρό και πέτρες Ζιργκόν
26,00 €
Κολιέ από Ασήμι 925 με σταυρό.
1 in stock
Description
Κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Πάνω του ένας διακριτικός σταυρός στολισμένος με λευκά ζιργκόν.
Ιδανικό κόσμημα που θα σας συντροφεύει όλες τις ώρες της ημέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Σταυρός |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.80cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |
You may also like…
-
- Sale!
- Silver, Silver Pendants
Κολιέ Αλυσίδα με Σταυρό από Ασήμι 925
- Original price was: 25,00 €.22,50 €Current price is: 22,50 €.
- Select options








