Ασημένιο κολιέ με δίχρωμη διπλή καρδιά και πέτρες ζιργκόν
32,00 €
Κολιέ με διπλή καρδιά από Ασήμι 925.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ σε σχήμα διπλής Καρδιάς κατασκευασμένο από Ασήμι 925.
Ιδιαίτερο σχέδιο δίχρωμο και διακοσμημένο με λευκές πέτρες ζιργκόν.
Η μια καρδιά μέσα στην άλλη συμβολίζει την αγάπη για το πρόσωπο που θέλετε να το χαρίσετε.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί, Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.20cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.30cm |






