Ασημένιοι κρίκοι σε ασύμετρο κύκλο
30,00 €
Ασημένιοι κρίκοι σε ασύμετρο κύκλο.
1 in stock
Description
Κρίκοι κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιχρυσωμένοι.
Ο λεπτός σχεδιασμό τους κάνει το κόσμημα εύκολο να συνδυαστεί και με άλλα σκουλαρίκια.
Μοναδική επιλογή δώρου για όλες τις ηλικίες.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Γεωμετρικό σχέδιο, Κρίκος, Κύκλος |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 2.60cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.20cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.20cm |
You may also like…
-
- Sale!
- Silver, Silver earrings
Ασημένια Σκουλαρίκια σε ημικύκλιο σχήμα
- Original price was: 16,00 €.14,50 €Current price is: 14,50 €.
- Select options




