Ασημένια Σκουλαρίκια καρφί Ροζέτα λουλούδι και πέτρες ζιργκόν
15,00 €
Ασημένια σκουλαρίκια ροζέτα και πέτρες ζιργκόν.
1 in stock
Description
Σκουλαρίκια καρφωτά φτιαγμένα από Ασήμι 925 επιπλατινωμένα σε σχήμα λουλούδι.
Έχει δεμένη μια μωβ πέτρα ζιργκόν και είναι διακοσμημένη περιμετρικά με διακριτικά λευκά ζιργκόν.
Ο κομψός σχεδιασμός τους θα αναβαθμίσει οποιοδήποτε look.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρφί, Ροζέτα |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Μωβ |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 0.70cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.70cm |





