Ασημένια Σκουλαρίκια Καρφί με Μαργαριτάρι
10,00 €
Ασημένια Σκουλαρίκια με Μαργαριτάρια
1 in stock
Description
Διαχρονικά Σκουλαρίκια κατασκευασμένα από Ασήμι 925 επιπλατινωμένα.
Είναι διακοσμημένα μαργαριτάρια σε λευκούς τόνους.
Ένα κόσμημα στο ιδανικό μέγεθος για να φοριούνται όλες τις ώρες της ημέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρφί, Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 1.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0,50cm |




