Σκουλαρίκια καρφωτά Ασημένια σε ημικύκλιο σχήμα με πέτρες Ζιργκόν
30,00 €
Σκουλαρίκια καρφωτά κρίκοι από Ασήμι 925 με Ζιργκόν.
1 in stock
Description
Σκουλαρίκια καρφί κατασκευασμένα από Ασήμι 925 επιχρυσωμένα.
Το ιδιαίτερο ημικύκλιο σχήμα τους είναι διακοσμημένο με διακριτικές λευκές πέτρες Ζιργκόν.
Η κομψή αισθητική τους θα προσθέσουν λάμψη σε κάθε σας εμφάνιση.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρφί, Κρίκος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 2.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.80cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.20cm |





