Κολιέ ασημένιο με Δίχρωμες πέτρες ζιργκόν
32,00 €
Ασημένιο κολιέ με δίχρωμες πέτρες ζιργκόν.
1 in stock
Description
Κολιέ φτιαγμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Έχει δεμένες δυο πέτρες ζιργκόν σε λευκό και μπλε χρώμα.
Η λάμψη που δίνουν οι πέτρες είναι αυτό που θα σας κάνει να αγαπήσετε το κόσμημα και να μην μπορείτε να το αποχωριστείτε.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μονόπετρο |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Μπλε |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.60cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.30cm |






