Δαχτυλίδι κρουαζέ από Ασήμι 925 με σχέδιο Καρδιά και πέτρες Ζιργκόν
26,00 €
Ασημένιο δαχτυλίδι με Καρδιά.
Description
Δαχτυλίδι κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Η καρδιά μαζί με τις λευκές πέτρες που το στολίζουν δίνουν την λάμψη που χρειάζεστε.
Είναι ανοιχτό για να προσαρμόζεται και να φοριέται σε όλα τα δάχτυλα.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά, Κρουαζέ |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.50cm |



