Δαχτυλίδι από Χρυσό Κ14
125,00 €
Δαχτυλίδι από Κίτρινο Χρυσό Κ14.
Description
Δαχτυλίδι κατασκευασμένο από Κίτρινο χρυσό Κ14.
Ο συνδυασμός της κομψής αισθητικής του και του διάτρητου σχεδίου κάνουν το κόσμημα μοναδικό.
Μπορείτε να το φοράτε όλες τις ώρες της ημέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Γεωμετρικό σχέδιο |
| Μέταλλο | Χρυσός Κ14 |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 1.90cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2.20cm |
| Βάρος | 1.00gr |



