Κολιέ από Ασήμι 925 με Φίδι
26,00 €
Ασημένιο κολιέ με Φίδι.
2 in stock
Description
Κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο με Φίδι.
Το σώμα του φιδιού είναι διακοσμημένο με λευκά ζιργκόν.
Αποκτήστε το είτε για σας ή κάντε ένα εντυπωσιακό δώρο.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Φίδι |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Μήκος Σχεδίου | 1.00cm |
You may also like…
-
- Silver, Silver rings
Δαχτυλίδι από Ασήμι 925 με σχέδιο Φίδι και πέτρες Ζιργκόν
- 36,00 €
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












