Παιδική παραμάνα για κορίτσι από Χρυσό Κ9 με πατούσα και τη λέξη Girl
63,00 €
Παιδική Παραμάνα για κορίτσι από Κίτρινο Χρυσό Κ9.
1 in stock
Description
Μία πανέμορφη παραμάνα για κοριτσάκι κατασκευασμένη από Κίτρινο Χρυσό Κ9.
Πάνω στο κλείσιμο της είναι ζωγραφισμένη μια πατούσα από σμάλτο σε ροζ χρώμα.
Κρέμεται ένα ματάκι και είναι σχηματισμένη η λέξη Girl.
Ιδανικό δώρο για ένα νεογέννητο.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Παραμάνα |
| Πέτρα | Φίλντεσι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Χρυσός Κ9 |
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 2.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2.40cm |
| Βάρος | 0.85gr |


