Σκουλαρίκια Κρίκοι Ασημένιοι με κρεμαστές πέτρες ζιργκόν
37,00 €
Κρίκοι Ασημένιοι με κρεμαστές πέτρες Ζιργκόν.
1 in stock
Description
Κρίκοι κατασκευασμένοι από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένοι.
Στο κάτω μέρος τους κρέμονται πέτρες Ζιργκόν σε μπλε χρώμα.
Μοναδικό αξεσουάρ που ολοκληρώνει το στυλ της κάθε γυναίκας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Κρίκος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Μπλε |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 1.80cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.20cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.20cm |







