Κολιέ από Ασήμι 925 με κύκλο και πέτρες ζιργκόν
34,00 €
Ασημένιο κολιέ με Κύκλο από ασήμι 925.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένο.
Ο κύκλος που έχει στη μέση είναι στολισμένος με διακριτικά λευκά ζιργκόν.
Ιδανικό κόσμημα για να σας συντροφεύει όλη τη διάρκεια της μέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Γεωμετρικό σχέδιο, Κύκλος |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.20cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.20cm |









