Κολιέ με Καρδιά από Ασήμι 925 και πέτρες Ζιργκόν
30,00 €
Κολιέ ασημένιο με καρδιά και πέτρες Ζιργκόν.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ σε σχήμα Καρδιάς κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Ιδιαίτερο σχέδιο διακοσμημένο στο κέντρο του με πράσινο ζιργκόν και περιμετρικά με λευκά.
Η καρδιά συμβολίζει την αγάπη για το πρόσωπο που θέλετε να το χαρίσετε.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 42cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.80cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.80cm |
You may also like…
-
- Silver, Silver rings
Δαχτυλίδι από Ασήμι 925 με σχέδιο Πουλί-Φύλλο και πέτρες Ζιργκόν
- 26,00 €
- Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






