Ασημένιο κολιέ τετραμελής Οικογένεια
38,00 €
Ασημένιο κολιέ Οικογένεια.
1 in stock
Description
Ένα μοναδικό κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο.
Η οικογένεια αποτελείται από μπαμπά, μαμά,αγοράκι και κοριτσάκι.
Μοναδική πρόταση δώρου σε μια μανούλα.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Οικογένεια |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2.50cm |






