Κολιέ Ασημένιο με Μάτι κυκλικό
26,00 €
Κολιέ από Ασήμι 925 με Μάτι.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένο.
Το διακριτικό Μάτι από Φίλντεσι σε κυκλικό σχήμα κάνουν το κόσμημα κομψό.
Αποκτήστε το για σας ή κάντε ένα δώρο σε κάποιο αγαπημένο σας πρόσωπο.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μάτι |
| Πέτρα | Φίλντεσι |
| Χρώμα Πέτρας | Γαλάζιο, Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 42cm+3cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.50cm |






