Κολιέ με Ροζέτα Οβάλ από ασήμι 925 και πέτρα ζιργκόν
32,00 €
Ασημένιο κολιέ σε οβάλ σχήμα και πέτρα ζιργκόν.
1 in stock
Description
Κολιέ φτιαγμένο από Ασήμι 925 επιχρυσωμένο σε οβάλ σχήμα.
Είναι κρεμασμένη μια πράσινη πέτρα ζιργκόν διακοσμημένη περιμετρικά με διακριτικά λευκά ζιργκόν.
Ο κομψός σχεδιασμός του θα αναβαθμίσει οποιοδήποτε look.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Ροζέτα |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Χρυσό |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 1.00cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.70cm |



