Γυναικεία Καρφωτά Σκουλαρίκια από Ασήμι 925 με Μαργαριτάρι
10,00 €
Ασημένια Σκουλαρίκια με Μαργαριτάρια.
1 in stock
Description
Διαχρονικά Σκουλαρίκια κατασκευασμένα από Ασήμι 925 και επιπλατινωμένα.
Είναι διακοσμημένα με μαργαριτάρια σε λευκούς τόνους.
Ένα κόσμημα εύκολο να συνδυαστεί όλες τις ώρες της ημέρας.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρφί, Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Ύψος Σχεδίου | 1.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.80cm |
| Πλάτος Σχεδίου | 0.70cm |


