Sale!
Κολιέ από Ασήμι 925 με λευκό Μαργαριτάρι
Original price was: 16,00 €.14,00 €Current price is: 14,00 €.
Κολιέ από Ασήμι 925 με Μαργαριτάρι.
1 in stock
Description
Διαχρονικό κολιέ κατασκευασμένo από Ασήμι 925 επιπλατινωμένo.
Έχει δεμένο μαργαριτάρι γλυκού νερού σε λευκού τόνους.
Ιδανικό μέγεθος για να φοριέται από το πρωί ως το βράδυ.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Μαργαριτάρια |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 41cm |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1.50cm |



