Sale!
Κολιέ Ασημένιο σε σχήμα Καρδιά και πέτρες ζιργκόν
Original price was: 24,00 €.21,50 €Current price is: 21,50 €.
Κολιέ σε σχήμα καρδιάς από Ασήμι 925 με Ζιργκόν.
1 in stock
Description
Ένα όμορφο κολιέ κατασκευασμένο από Ασήμι 925 επιπλατινωμένο και διακοσμημένο με λευκά ζιργκόν.
Στο κέντρο του μικρά και διακριτικά ζιργκόν που του δίνουν λάμψη.
Ο καλύτερος τρόπος για να δείξετε την αγάπη σας με ένα δώρο.
Additional information
| Weight | 0,5 g |
|---|---|
| Τύπος | Καρδιά |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
| Χρώμα Μετάλλου | Ασημί |
| Φινίρισμα | Λούστρο |
| Mήκος Αλυσίδας | 40cm+5cm προέκταση |
| Ύψος Σχεδίου | 0.50cm |
| Μήκος Σχεδίου | 0.60cm |
You may also like…
-
- Sale!
- Silver, Silver Pendants
Κολιέ από Ασήμι 925 με Καρδιά και πέτρες ζιργκόν
- Original price was: 25,00 €.22,50 €Current price is: 22,50 €.
- Select options






